Instrumenty dla Orkiestry!

instrumenty19

 

Szanowni Państwo,


Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic w ubiegłym roku (lipiec 2018), zwróciło się z prośbą do Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Jurajska Kraina",  z siedzibą w Skale o udzielenie wsparcia w postaci zakupu instrumentów dla Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic. W dniu 23 maja 2019 r.,  odebraliśmy 3 sztuki instrumentów: Puzon - Jupiter, Yamaha – klarnet, Yamaha - trąbka standardowa. Niech służą naszej orkiestrze jak najdłużej!


Dziękujemy serdecznie za wsparcie!

Podziękowanie za wsparcie dla Ani z Cianowic

pomocdlaani2

 

 

Szanowni Państwo,

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic, składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomagali i pomagają naszej przyjaciółce Ani. Nie ma słów, które potrafią wyrazić wdzięczność za okazane wsparcie i nadzieję. Doceniamy każdy wkład, każdą złotówkę i każde dobre słowo.

 

Zebrana kwota na subkonto Ani, to 14 786 zł.

 

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic

Koncert Karnawałowy 2019 - Podziękowania

KN2019

 

 

Szanowni Państwo,


20 stycznia b.r o godzinie 15.00 w Sali Gimnastycznej Szkoły podstawowej w Cianowicach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu  muzyków Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic pod batutą Adriana Batora. Koncert był swoistą kartką noworoczną z życzeniami zapisanymi muzyką  i śpiewem. Noworoczne „życzenia” rozbrzmiewały przez ponad 2 godziny wywołując radość i uśmiech wśród zgromadzonej publiczności. Uroku całemu wydarzeniu nadali wspaniali prowadzący - Julia i Kacper oraz Jaś i Wiktor, jak również niezawodna jak zawsze solistka Gabrysia! Orkiestra zagrała wyśmienicie, zachwycając słuchaczy, a kilkugodzinna uczta muzyczna minęła zaskakująco szybko.

Czytaj więcej...