Szkolenie nurkowe - dla dzieci i dorosłych

nurkowanie

 

 

 

Szkolenie podstawowe OWD ( open water diver - nurek wód otwartych ) - jest adresowane do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem.

 

Każdy z modułów kończy się stosownym egzaminem - po zaliczeniu całości uzyskuję się certyfikat OWD, z uprawnieniami nurkowania na głębokość do 18 m ( dla osób które nie ukończyły 15 roku życia - jest to odpowiednio junior OWD i zakres głębokości do 12 m )

 

Certyfikat jest uznawany na całym świecie, i umożliwia uczestnictwo w nurkowaniach, w granicach posiadanych uprawnień i limitów, oraz wypożyczenie sprzętu w każdym resorcie nurkowym na świecie.

 

Kurs nurkowania OWD trwa w zależności od wybranego trybu szkolenia od kilku dni do kilku tygodni ( w zależności od potrzeb i możliwości kursantów ), zajęcia mogą być realizowane codziennie lub np. tylko w weekendy itp. jest to kwestia do ustalenia z instruktorem.

 

Centrum Nurkowe Firma Lets Dive z siedzibą w Libertowie ul. Zgodna 80, odpowiada za nadzór nad przebiegiem szkolenia, oraz przechowywanie dokumentacji przebiegu szkolenia, oraz rejestrację kandydatów w systemie SSI.

 

Pozostałe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc na nr tel. 570-944-808 lub email: artdive@wp.pl