Pomóżmy Ani z Cianowic

pomocdlaani www

 

 

Kochani Przyjaciele, Znajomi i Ludzie o dobrym sercu!

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie i rehabilitację naszej przyjaciółki Anny z Cianowic. Ania ma 39 lat, jest mamą dwóch wspaniałych, 9-letnich bliźniaków, a przy tym zawsze uśmiechniętą, życzliwą, skromna, ciepłą, kochającą oraz bardzo cierpliwą osobą. Jej pełne dobroci serce można było poznać podczas pracy jako Przewodniczącej Rady Rodziców w Szkole Podstawowej w Cianowicach. Funkcję tę pełniła z wielką pasją i zaangażowaniem. Zarówno dzieci jak i rodzice zawsze mogli liczyć na Jej wsparcie i oddanie słusznym sprawom. Ciągle powtarzała: ,,Robię to dla dzieciaków…”. Los sprawił, że teraz sama pilnie potrzebuje naszej pomocy, by móc podjąć po raz kolejny walkę o swoje zdrowie i życie.

 

 

Ania choruje na obrzęk mózgu, przeszła już kilka operacji, jest pod stałą opieką wielu specjalistów. Jej leczenie i rehabilitacja, to rzecz bardzo kosztowna. Każde finansowe wsparcie jest dla niej ważne!

 

 

Prosimy, udostępniajcie dalej tę wiadomość! Poinformujcie znajomych! Pomóżmy razem Ani! Wpłaty można dokonać na subkonto w BS w Wolbromiu O/Skała 37845000050020021117660004 z dopiskiem „Zbiórka dla Ani”.

 

Wyrażamy zgodę na przetwarzanie i nagłośnienie naszej prośby oraz danych osobowych Anny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) w celu pozyskania sponsorów i darczyńców. W związku z powyższym, prosimy o nagłośnienie, promowanie naszej prośby w swoim otoczeniu. Prosimy o przekazywanie tej prośby osobom zainteresowanym udzieleniem pomocy.

 

DZIĘKUJEMY!

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic