Koncert Karnawałowy 2019 - Podziękowania

KN2019

 

 

Szanowni Państwo,


20 stycznia b.r o godzinie 15.00 w Sali Gimnastycznej Szkoły podstawowej w Cianowicach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu  muzyków Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic pod batutą Adriana Batora. Koncert był swoistą kartką noworoczną z życzeniami zapisanymi muzyką  i śpiewem. Noworoczne „życzenia” rozbrzmiewały przez ponad 2 godziny wywołując radość i uśmiech wśród zgromadzonej publiczności. Uroku całemu wydarzeniu nadali wspaniali prowadzący - Julia i Kacper oraz Jaś i Wiktor, jak również niezawodna jak zawsze solistka Gabrysia! Orkiestra zagrała wyśmienicie, zachwycając słuchaczy, a kilkugodzinna uczta muzyczna minęła zaskakująco szybko.

W imieniu Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic  i Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Cianowic składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym Gościom oraz  osobom zaangażowanym w organizację koncertu noworocznego.Dziękujemy Dyrektorowi SP w Cianowicach za udostępnienie sali gimnastycznej, Rodzicom młodych muzyków za przygotowanie sali na koncert oraz pysznego poczęstunku. Dyrektorowi CKSiR w Skale za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia.Piekarni Skalanka, składamy podziękowania za obdarowanie nas pysznym ciastem, które było doskonałym dodatkiem do kawy i herbaty w ten mroźny dzień! Dziękujemy darczyńcom bonów- niespodzianek, tj.: Restauracji Vitalia z Cianowic, Cukierni Monia z Cianowic, Studio Urody Małgorzata Mitka z Cianowic, Pani Izabeli Galos-Zembali ze Smardzowic,  Ani Krzaczyńskiej ze Smardzowic, Karolinie Rosa z Cianowic, Andrzejowi Jabłońskiemu ze Smardzowic,  Andrzejowi Mosurkowi z Cianowic, Robertowi Madejowi z Cianowic, Winnicy Amonit z Cianowic, Dziękujemy wreszcie publiczności za wspaniałą atmosferę i aplauz.


Zapraszamy Was na kolejne muzyczne wydarzenia z udziałem Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic, o których w stosownym czasie  będziemy Państwa informować. :-)