Koncert Karnawałowy R.O.C.

 

PODZIĘKOWANIE ZA KONCERT NOWOROCZNY

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic składa gorące podziękowania Członkom Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic oraz jej dyrygentowi Piotrowi Święchowiczowi, za wspaniały „Koncert Noworoczny” który mogliśmy podziwiać i wysłuchać 30 stycznia br., w Szkole Podstawowej w Cianowicach.

 

Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że naszą miejscowość reprezentują tak utalentowani artyści!

 


Podziękowania składamy wszystkim przybyłym gościom. Panu Radnemu Powiatowemu Markowi Piekarze, Pani Przewodniczącej RM w Skale Jolancie Pękali, Radnym RM w Skale Pani Magdalenie Farat, Danucie Trzcionce oraz Radnym RM w Skale Panu Krzysztofowi Kasperczykowi oraz Sławomirowi Adamkowi. Dziękujemy również za obecność Dyrektorowi CKSiR Grzegorzowi Kowalikowi i Redaktor ,,Kroniki Miasta i Gminy Skała” Pani Marcie Parzelce. Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Cianowicach dziękujemy za okazaną pomoc przy organizowaniu uroczystości. Dziękujemy za obecność na koncercie Panu Robertowi Jakubkowi. Serdeczne Podziękowania kierujemy również do naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Przyjaciół Skały na czele z Prezesem Zygmuntem Derczem oraz do Pana Krzysztofa Grzybowskiego Prezesa Stowarzyszenia ze Smardzowic jak również członków Stowarzyszenia T.Z Szczodrkowice. Dziękujemy za obecność na koncercie naszym Paniom z KGW w Cianowicach, wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie.

Wszystkim przybyłym na koncert, którzy nie zostali przez nas wymienieni, a byli razem z nami w tym wyjątkowym dniu, gorąco dziękujemy!
Wasza obecność sprawiła, że było to wydarzenie niezwykłe, pełne Waszej życzliwości i dobrej energii.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic kieruje również podziękowania dla Druha OSP w Cianowicach Rafała Bugajskiego oraz Pana Dariusza Bugajskiego za wsparcie Członków orkiestry przy organizowaniu zabawy tanecznej!

 

Nie możemy również pominąć w naszych podziękowaniach zespołu Telex, który swoją muzyką zapewnił iście karnawałową atmosferę podczas wieczornej zabawy tanecznej.


Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic