Zajęcia wakacyjne 2017 - galeria zdjęć

zajecia galeria17www

 

 

Działo się!

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic już po raz kolejny zorganizowało podczas letnich wakacji zajęcia integracyjne dla dzieci i młodzieży "Człowiek Człowiekowi Radością i Wsparciem". Uczestnicy zajęć malowali, lepili, smarowali, suszyli, kleili... i powstały rzeczy, które cieszą oko, a zarazem rozwijają zręczność, poczucie estetyki i podnoszą samoocenę młodych artystów. Zajęcia sportowe, gry i zabawy dały z kolei możliwość lepszego poznania siebie i swoich możliwości fizycznych. Aby nie zabrakło sił do twórczej i sportowej pracy, Stowarzyszenie zadbało także o odpowiedni poczęstunek.

1 sierpnia b.r. odbyła się fantastyczna wycieczka do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Poza dobrą zabawą mogliśmy zobaczyć park z dinozaurami i miniaturowymi budowlami znanych obiektów z całego świata! Nadrzędnym celem organizacji zajęć, jakie postawiło sobie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic, była wspólna nauka wzajemnej tolerancji, współpracy oraz samorealizacji, niezależnie od własnych predyspozycji fizycznych. Co równie istotne, nasze zajęcia miały być pomysłem na ewentualną wakacyjną nudę.

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic dziękuje wszystkim wolontariuszom za pracę oraz stworzenie miłej atmosfery, szczególnie Paniom Ewie Boroń i Annie Kuk.
Szkole Podstawowej w Cianowicach dziękujemy za udostępnienie sali gimnastycznej.
Pani Beacie Drążek - Kowalik, za integracyjne zajęcia sportowe, a Pani Agnieszce Kijak z firmy "Dziupla" z Cianowic, za pełne pomysłów zajęcia artystyczne. 
Pani Annie Rosie i Panu Dariuszowi Leśniewskiemu dziękujemy za współpracę przy organizacji ogródka grillowego.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Zarządu Województwa Małopolskiego za przyznanie dotacji ze środków PEFRON, bez których realizacja w/w zadania nie miałaby tak atrakcyjnego wymiaru.

 

Zachęcamy do obejrzenia pełnej radości galerii zdjęć!

 

 

Jolanta Niemiec
Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic