55-lecie R.O.C. podziękowania

or55

 

 

Szanowni Państwo,

 


W dniu 12 sierpnia b.r w Cianowicach odbyły się uroczystości jubileuszowe związane z obchodami 55-lecia działalności Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic, które honorowym Patronatem objął Starosta Krakowski Wojciech Pałka. 

 

Chcemy wyrazić ogromną wdzięczność Państwu Ewie i Marcinowi Adamowiczom, za udostępnienie terenu przy Pałacu w Cianowicach. Dziękujemy za to, że zawsze towarzyszycie nam i wspieracie w działaniach dla dobra naszej orkiestry. 

Dziękujemy Proboszczowi Parafii Smardzowice ks. dr Zdzisławowi Sidełowi, za odprawienie Mszy świętej polowej w intencji naszej orkiestry. Za obecność na uroczystościach dziękujemy Pani Poseł na Sejm RP Elżbiecie Dudzie, Panu Tadeuszowi Nabagle Wicestaroście Krakowskiemu, Panu Tadeuszowi Durłakowi Burmistrzowi Gminy Skała, Radnym RM w Skale Pani Magdalenie Farat, Krzysztofowi Kasperczykowi oraz Pani Barbarze Krupie Pełnomocnikowi Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Panu Grzegorzowi Kowalikowi Dyrektorowi CKSiR w Skale, Druhom OSP, Paniom z KGW, Sołtysom oraz wszystkim sympatykom Orkiestry.

 

Wyjątkowe podziękowania składamy na ręce Orkiestry Korzkiew i jej kapelmistrza Michała Kwiatkowskiego za piękny występ. Dziękujemy firmie ,,U Jędrusia” Spółka z o. o za przekazanie w formie darowizny pysznych pierożków i zapiekanek. Wielkie wyrazu wdzięczności składamy również Pani Ewie Boroń, za profesjonalne poprowadzenie tego wydarzenia.

 

Dziękujemy wszystkim członkom Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic oraz kapelmistrzom Panom Adrianowi Batorowi i Piotrowi Święchowiczowi jak również członkom Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Cianowic za ogrom pracy i poświęcony czas na organizację Koncertu.

 


A już wkrótce pełna galeria zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia. :)

 

 

Jolanta Niemiec
Prezes Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic